Skrytý limit překonán

Aukční výsledky / #87

1.1.2017 – 15.2.2020 Galerie Pštrossova 23
Položka č.     89
Párové vyšívané obrázky - strom Detail detail Zadní strana

Párové vyšívané obrázky - strom

Vyvolávací cena 500 CZK
Nejvyšší příhoz 800 CZK

Skrytý limit překonán Co je to?

Technika Výšivka
Signatura nesignováno
Rozměry 15x20
Stav Dobrý stav
Provenience soukromá sbírka
Datování kolem 1960

Párové vyšívané obrázky v secesním rámečku

Datum zahájení aukce 01.01.2017    15:50
Konec aukce 15.02.2020    15:50
Počet dražících 2
Počet příhozů 4