Aukční výsledky / #87

1.1.2017 – 15.2.2020 Galerie Pštrossova 23
Položka č.     77
Vesnice Rámováno Signatura Razítko národní galerie na rubu obrazu

Jaroslav Grus

Vesnice

Vyvolávací cena 7 000 CZK
Nejvyšší příhoz 7 500 CZK

Technika Kombinovaná technika na papíře
Signatura Signováno PD
Rozměry 60x50
Stav Perfektní adjustace v dřevěném rámu (Rámařství Lipová Praha)
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Získáno ze sbírky Národní galerie
Datování 1979

Získáno z fundusu Národní galerie

Datum zahájení aukce 01.01.2017    15:50
Konec aukce 15.02.2020    15:50
Počet dražících 2
Počet příhozů 2