Litografie / #95

Město signatura Město

Martin Salajka

Město

Vyvolávací cena 2 500 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 64 x 45 cm
Poznámka edice 23/100
Datování 2019

Konec aukce 20.06.2020    17:45