Litografie / #95

Silvestr Silvestr

Jaroslav Valečka

Silvestr

Vyvolávací cena 1 200 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno
Rozměry 51 x 28 cm
Poznámka edice 127/150
Datování 2019

Konec aukce 20.06.2020    17:40