Litografie / #95

Sova Sova Sova

Martin Salajka

Sova

Vyvolávací cena 2 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 53,5 x 37 cm
Poznámka edice 69 / 81
Datování 2012

Konec aukce 20.06.2020    17:35