Litografie / #95

Berany duc Berany duc

Martin Salajka

Berany duc

Vyvolávací cena 2 100 CZK

Technika linoryt
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 42 x 59 cm
Datování 2014

Konec aukce 20.06.2020    17:30