Litografie / #95

Dušičky signatura Dušičky

Martin Salajka

Dušičky

Vyvolávací cena 3 200 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 43 x 63 cm
Poznámka edice 53/100
Datování 2019

Konec aukce 20.06.2020    17:55