Litografie / #95

Měsíc Měsíc

Martin Salajka

Měsíc

Vyvolávací cena 1 400 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 38 x 39 cm
Poznámka edice 81/100
Datování 2012

Konec aukce 20.06.2020    18:00