Litografie / #95

Položka č.     19
Gomera Gomera signatura

Ivana Lomová

Gomera

Vyvolávací cena 2 500 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 47 x 32 cm
Poznámka edice 10 / 100
Datování 2018

Konec aukce 20.06.2020    18:30