Litografie / #95

Nový druh Nový druh

Igor Grimmich

Nový druh

Vyvolávací cena 1 200 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 44 x 60 cm
Poznámka edice 59 / 79
Datování 2010

Konec aukce 20.06.2020    18:35