Litografie / #95

Položka č.     24
Hezký člověk Hezký člověk signatura

Dan Trantina

Hezký člověk

Vyvolávací cena 1 500 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno
Rozměry 40 x 51 cm
Poznámka edice 8/65
Datování 2012

Konec aukce 20.06.2020    18:55