Litografie / #95

Les Les

Martin Salajka

Les

Vyvolávací cena 1 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 60 x 39 cm
Poznámka edice 35/ 50
Datování 2016

Konec aukce 20.06.2020    17:10