Litografie / #95

Hnízdo Hnízdo

Martin Salajka

Hnízdo

Vyvolávací cena 1 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 37 x 29 cm
Poznámka edice 64/100
Datování 2013

Konec aukce 20.06.2020    17:15