Litografie / #95

Město II Město II signatura

Martin Salajka

Město II

Vyvolávací cena 2 500 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 64 x 45 cm
Poznámka edice 33 /100
Datování 2019

Konec aukce 20.06.2020    17:20