Litografie / #95

Položka č.     49
218 218 signatura

Igor Grimmich

218

Vyvolávací cena 1 200 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno
Rozměry 37 x 48 cm
Poznámka edice 61/61
Datování 2018

Konec aukce 20.06.2020    21:00