Litografie / #95

24.5.2020 – 21.6.2020 Aukční síň Vltavín
Položka č.     50
San Francisco San Francisco signatura

Jitka Paclík Nesnídalová

San Francisco

Vyvolávací cena 1 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 32 x 43 cm
Poznámka edice 59/70
Datování 2016

Konec aukce 21.06.2020    17:00