Pavel Příkaský Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     29
Fairytale fantasy about disharmony (1/45)

Pavel Příkaský

Cena 2 750 CZK

Technika litografie
Signatura signováno PD
Rozměry 60x48 cm
Provenience Diakonie
Datování 2021

Vystudoval malbu na Akademii výtvarných umění v Praze, a přestože se prostřednictvím daného média i nadále vyjadřuje, rozmývá a znejasňuje jeho okraje (Tereza Hrušková) Jedna z velkých nadějí českého umění (Elle)