Jan Vlček Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     45
Jezulátko (řez)

Jan Vlček

Jezulátko (řez)

Cena 13 200 CZK

Technika olej na plátně
Signatura monogramováno DU 2019 W, signováno na reverzu „Jan Vlček 2019“
Rozměry 27x22 cm
Stav dobrý
Provenience Diakonie
Datování 2019

Byl členem Svazu československých výtvarných umělců, od roku 1999 je členem Jednoty umělců výtvarných. Žije a pracuje v Praze