Abbé Libansky Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     55
Magorovo chartistické pivo

Abbé Libansky

Magorovo chartistické pivo

Cena 1 500 CZK

Technika digitální tisk
Signatura signováno PD
Rozměry 18x14 cm
Kategorie fotografie
Provenience Artinbox Gallery
Datování 1977

Z výstavy „Deset let bez Magora“ v Artinbox Gallery. Abbé Libansky, vlastním jménem Jaroslav Libánský, je český fotograf, výtvarný umělec a signatář Charty 77.