Milan Cais Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     54
Odcizení po čase

Milan Cais

Odcizení po čase

Cena 49 000 CZK

Technika kresba na ručním papíře
Signatura signováno a datováno PD „Milan Cais 2016“
Rozměry 76x57 cm
Kategorie kresba
Provenience Artinbox Gallery
Datování 2016

Je absolventem AVU (1999) a pracuje v oborech socha, instalace, scénografie, performance a video. Účastnil se řady společných výstav u nás i ve světě a jeho práce je zastoupena v několika sbírkách. Od roku 1988 do dnes působí ve skupině Tata Bojs jako skladatel, zpěvák, bubeník, textař, výtvarník a producent