Juliana Jirousová Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     53
Andělé na zahradě

Juliana Jirousová

Andělé na zahradě

Cena 1 000 CZK

Technika digitální tisk na plechu
Signatura signováno a datováno PD v tisku
Rozměry 25x34,5 cm
Provenience Artinbox Gallery
Datování 2014

Osobité zpracování převážně křesťanské tématiky - z tvorby malířky Juliany Jirousové, manželky Ivana M. Jirouse. Z cyklu Stará říše.