Martin Stejskal Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     52
Pozor! Snižený profil (1/35)

Martin Stejskal

Pozor! Snižený profil (1/35)

Cena 4 000 CZK

Technika litografie
Signatura signováno PD
Rozměry 70x50 cm
Provenience atelier autora
Datování 2016

Český malíř, esejista a esoterik hlásící se k surrealismu. Od roku 1990 je členem Spolku výtvarných umělců Mánes, kam ho kooptoval Josef Istler.