Jiří Načeradský Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     51
Akt

Jiří Načeradský

Akt

Cena 18 500 CZK

Technika tempera na papíře
Signatura signováno PD
Rozměry 60,5x43 cm
Provenience soukromá sbírka
Datování 1988

Český malíř, grafik a vysokoškolský pedagog, představitel českého moderního malířství, profesor Akademie výtvarných umění v Praze a Fakulty výtvarného umění Vysokého učení technického v Brně