Jitka Válová Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     105

Jitka Válová

Výskok a pád, litografie

Cena 9 500 CZK

Technika Litografie
Rozměry 70x50 cm
Poznámka 3/30
Datování 2009