Jitka Válová Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     107

Jitka Válová

úlek

Cena 14 000 CZK

Technika Barevná litografie, A.T.
Rozměry 50x32 cm. S rámem 70x50 cm
Datování 2009