Jan Vlček Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     111

Jan Vlček

Tři Pražská Jezulátka

Cena 14 000 CZK

Technika Akryl / plátno
Rozměry 20x35 cm
Datování 2019