Jan Vlček Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     110

Jan Vlček

Jezulátko (žlutá)

Cena 11 000 CZK

Technika Akryl / plátno
Rozměry 24x18 cm
Datování 2018