Květa Válová Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     109

Květa Válová

Z cyklu Zastavení

Cena 1 500 CZK

Technika Litografie
Rozměry 31,5x22,5 cm. S rámem 10,5x15 cm
Datování 1996

Tato aukce je předaukčním kolem aukce, která se koná v sídle galerie ArtInBox dne 18 .12.2019. Příhozy mohou být překonány pozdějšími příhozy v sále. Zájemci mohou přihazovat rovněž telefonicky po registraci na tel. galerie ArtInBox.