Jiří Balcar Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     55

Jiří Balcar

Na pláži

Cena 9 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno
Rozměry 25x16 cm. S rámem 52x37 cm
Datování 1965

Tato aukce je předaukčním kolem aukce, která se koná v sídle galerie ArtInBox dne18.12.2019. Příhozy mohou být překonány pozdějšími příhozy v sále. Zájemci mohou přihazovat rovněž telefonicky po registraci na tel. galerie ArtInBox.