Ladislav Emil Berka Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     56

Ladislav Emil Berka

Sirky

Cena 6 000 CZK

Technika Originální černobílá bromostříbrná fotografie
Signatura Signováno
Rozměry 35x27 cm
Poznámka Nedatováno, signováno, razítko