Jan Lukas Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     78

Jan Lukas

Praha, ulice Malá Štupartská

Cena 18 000 CZK

Technika Černobílá fotografie, pozdější zvětšenina
Signatura Signováno
Rozměry 50x40 cm
Datování 50. léta