Eugen Kukla Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     79

Eugen Kukla

Tibetský Dalajiláma odijíždí z Filosofické fakulty UK, Praha

Cena 6 000 CZK

Technika Vysokostálý pigmentový tisk
Signatura Signováno
Rozměry 50x40 cm
Datování 11.12.2011