Josip Klarica Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     80

Josip Klarica

Na zahradě

Cena 3 000 CZK

Technika Černobílá fotografie
Signatura Signováno
Rozměry 33,5x41 cm
Datování 1982