Drahomír Josef Růžička Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     91

Drahomír Josef Růžička

Pražské panorama

Cena 9 500 CZK

Technika Bromostříbrná zvětšenina, z origonálního negativu zvětšil v roce 1980
Signatura Signováno
Rozměry 17,5x22 cm
Poznámka Podpsáno Janem Lauschmannem
Datování 1921