Jindřich Štreit Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     92

Jindřich Štreit

Arnoltice

Cena 9 000 CZK

Technika Černobílá fotografie
Signatura Signováno
Rozměry 32x45 cm
Poznámka Podpsáno autorem vzadu
Datování 1983