Aukce č. 1 Vánoční aukce / LiveBid
/ 5
Položka č. 94

Zazděná okna

Technika Grafika
Datování 1989
Vyvolávací cena 10 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

Sbírka poezie od Jiřího Karáska ze Lvovic, doplněna o 4 barevné litografie od Oldřicha Kulhánka. Sběratelská edice byla vydaná v roce 1989 v Praze nakladatelstvím Supraphon. Jedná se o výtisk 190/200.

? Přejít na detail

Položka č. 93

Karel Demel

Sezóna v pekle

Technika Grafika
Datování 1991
Vyvolávací cena 10 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

Sbírka poezie od známého francouzského symbolistického básníka, zástupce prokleté generace, Arthura Rimbauda, doplněná o 6 grafických ilustrací od známého českého grafika.

? Přejít na detail

Položka č. 135

Ladislav Novák

Erotická růže

Technika Dekoláž
Datování kolem r. 1993
Vyvolávací cena 22 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

Dekoláž

? Přejít na detail

Položka č. 57

Maria G. Kawalerowicz

Vesnické stavení se zahrádkou

Technika Olej na kartonu
Datování kolem 1940
Vyvolávací cena 9 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

Polská malířka, ve své vlasti ceněná a známá . Manželství se známým režisérem Jerzy Kawalerowiczem.

? Přejít na detail

Položka č. 86

Matka

Technika Olej na plátně
Datování 18./19. století
Vyvolávací cena 5 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 95

Yuri Nozdrin

Láska

Technika Litografie
Datování 1996
Vyvolávací cena 2 400 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 151

Voják

Technika Akvarel
Datování Začátek 20. století
Vyvolávací cena 1 100 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 75

František Bohuslav Blažek

Jarní motiv

Technika Olej na desce
Datování 1. polovina 20. století
Vyvolávací cena 2 500 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 154

Miroslav Tichý

Torzo

Technika bromostříbrná fotografie
Datování 70. - 80. léta
Vyvolávací cena 29 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 160

Miroslav Tichý

Zezadu

Technika linoryt
Datování 70. - 80. léta
Vyvolávací cena 6 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

Pravost díla potvrzena kurátorem a znalcem Tichého díla Pavlem Vančátem

? Přejít na detail

Položka č. 157

Miroslav Tichý

Bez názvu

Technika linoryt
Datování 70. - 80. léta
Vyvolávací cena 8 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 159

Miroslav Tichý

Prodavačka

Datování 70. - 80. léta
Vyvolávací cena 39 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 134

František Hodonský

Podzim

Technika Akryl na dřevotřískové dlabané matrici
Datování 2015
Vyvolávací cena 49 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 137

Marie Blabolilová

Polštář

Technika kombinovaná technika - akryl na sololitu
Datování 2013
Vyvolávací cena 24 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

Dílo bylo vystaveno na výstavě Lyrealismus.

? Přejít na detail

Položka č. 50

Jaromír Adámek

Staré bělidlo v Ratibořicích

Technika Kombinovaná technika na papíře
Datování 1948
Vyvolávací cena 2 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 136

Marie Blabolilová

Večerní krajina

Technika Kombinovaná technika - akryl na sololitu
Datování 2013
Vyvolávací cena 19 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 65

Antonín Střížek

Vlčí mák

Technika Akvarel na ručním papíru
Datování 2017
Vyvolávací cena 13 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

Akvarel

? Přejít na detail

Položka č. 149

Jindřich Hegr

Na stráni

Technika Olej na desce
Datování 2. pol. 20. stol.
Vyvolávací cena 19 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 102

František Tichý

Arlecchino

Technika Suchá jehla
Datování 1942
Vyvolávací cena 33 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 109

Jan Souček

Sen o Praze

Technika Litografie 42/70
Datování 1983
Vyvolávací cena 1 600 CZK
Konec aukce 24.12.2020    20:00
Čas do konce 00:00:01

Typické dílo s městskou tématikou od celosvětově uznávaného umělce konce 20. století.

? Přejít na detail

Položka č. 103

Neznámý autor

Zahrada

Technika Olej na plátně
Datování Počátek 19. století
Vyvolávací cena 15 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 104

Jiří Mikula (1926-2004)

Ze staré Prahy

Technika Olej na desce
Vyvolávací cena 5 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 105

Autor neznámý -

V klášterní kuchyni

Technika rytina na měděné desce
Datování 2. polovina 20. století
Vyvolávací cena 5 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 106

František Max

Zlatá ulička

Technika Olej na desce
Datování 1949
Vyvolávací cena 6 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 165

Kateřina Černá

Bez názvu

Technika kombinovaná technika
Vyvolávací cena 39 500 CZK
Čas do konce 00:00:01

Ranná práce malířky, básnířky, spisovatelky

? Přejít na detail

Položka č. 55

? Rožnak?

Transgaz Praha

Technika Kresba na papíře
Datování 1980
Vyvolávací cena 1 500 CZK
Čas do konce 00:00:01

Unikátní kresba sign. "ROŽNAK" byla zřejmě vytvořena některým z architektů podílejících se na návrhu (dnes už neexistující) budovy Transgaz nad Národním muzeem v Praze

? Přejít na detail

Položka č. 70

Jiří Kolář

Vzducholoď

Technika Ofset tisk
Datování 1996
Vyvolávací cena 3 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 83

Josef Brož

Opilec

Technika Olej na plátně
Datování Konec 20. století
Vyvolávací cena 2 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

Expresivní olejová malba od neznámého umělce. Signováno jako "Brož".

? Přejít na detail

Položka č. 54

Milan Baborák

Meandry Ohře v Písteveckém lese u Budyně

Technika lavírování
Datování 1994
Vyvolávací cena 500 CZK
Čas do konce 00:00:01

Na rubu věnování panu Dr. Františku Dvořákovi s hlubokou úctou

? Přejít na detail

Položka č. 82

Václav Bláha

Postava

Datování 2005
Vyvolávací cena 2 000 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail

Položka č. 58

Plachetnice

Technika Olej na plátně
Datování 1970
Vyvolávací cena 4 500 CZK
Čas do konce 00:00:01

? Přejít na detail
/ 5