Limit nepřekonán

Březový háj Březový háj Březový háj Březový háj

Otakar Hůrka

Březový háj

Vyvolávací cena 7 000 CZK
Aktuální cena 7 000 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Olej na desce
Signatura Signováno v LD
Rozměry 29,5 x 40 cm