Bolest Bolest Zadní strana

Sergey Hrapov

Bolest

Vyvolávací cena 100 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Litografie
Signatura Signováno v PD
Rozměry 13 x 14,5 cm
Provenience Soukromá sbírka
Datování 1997