Noční můra Noční můra Zadní strana

Katarina Vavrová

Noční můra

Vyvolávací cena 100 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Litografie
Signatura Signováno v PD
Rozměry 16 x 23,5 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Litografie 85/100 Rozměry vlastního obrazu: 10 x 13 cm
Datování Konec 20. století