Položka č.     36
Luční květy Luční květy Luční květy Luční květy

Bedřich Blažek

Luční květy

Vyvolávací cena 800 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vlevo dole Blažek B.
Rozměry 61 x 45,5 cm
Provenience Soukromá sbírka
Datování 1. polovina 20. století