Položka č.     37
Luční květy Luční květy Luční květy Luční květy

Josef Hodek

Luční květy

Vyvolávací cena 1 000 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Tempera na papíře
Signatura Signováno vpravo dole Jos. Hodek 1962
Rozměry 60,5 x 47,5 cm
Datování 1962