Položka č.     38
Luční květy Luční květy Luční květy Luční květy

Václav Polívka

Luční květy

Vyvolávací cena 1 500 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vlevo dole V. Polívka 1967 a dedikováno
Rozměry 55 x 44 cm
Provenience Soukromá sbírka
Datování 1967