Položka č.     33
Zatiší Zatiší Zatiší

Svatopluk Havrlík

Zatiší s ovocem a bramboříkem

Vyvolávací cena 16 000 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vlevo dole S. Havrlík 58
Rozměry 56 x 88 cm
Provenience Soukromá sbírka
Datování 1958