Položka č.     34
Jarní kytice Jarní kytice Jarní kytice Jarní kytice

Břetislav Kment

Jarní kytice

Vyvolávací cena 100 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Olej na plátně
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 69 x 49 cm