Položka č.     68
Bílé lilie Bílé lilie Bílé lilie Bílé lilie

Jan Čumpelík

Bílé lilie

Vyvolávací cena 800 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Olej na kartonu
Signatura Signováno vpravo dole Čumpelík
Rozměry 35 x 39,7 cm
Provenience Soukromá sbírka