Položka č.     107
Tričko Literatur in Hamburg front Tričko Literatur in Hamburg back Tričko Literatur in Hamburg detail Tričko Literatur in Hamburg detail II Tričko Literatur in Hamburg detail III

Trinkewitz Karel

Tričko Literatur in Hamburg

Vyvolávací cena 29 000 CZK

Technika Technika koláže, ve 3D, papír, lepidlo
Signatura Signováno otisky prstů na laku
Rozměry 72 x 72 cm
Provenience Soukromá sbírka významného sběratele koláží
Poznámka Podobný objekt - "Literatur in Hamburg" - byl vystaven v Muzeu Kampa Medy Mládkové (Karel Trinkewitz (27.2. - 15.5.2016).
Datování Kolem roku 1990

Typografická prostorová koláž

Video: Museum Kampa - Karel Trinkewitz