Položka č.     44
Chateau de Christian Dior Chateau de Christian Dior zadní strana

Robert Vano

Chateau de Christian Dior

Vyvolávací cena 2 900 CZK

Technika Bromostříbrná fotografie na ručním papíře, slepotiskové razítko "Robert Vano Czech Republic Prague"
Signatura Signováno PD
Rozměry 18 x 23,3 cm (rozměr tiskové plochy)
Stav dobrý
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Slepotiskové razítko "Robert Vano Czech Republic Prague", Manufaktura Abram Kelly, referenční vzorek
Datování kolem r. 2000