Istanbul Istanbul Istanbul Istanbul

Neznámý autor

Istanbul

Vyvolávací cena 500 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Akvarel na papíře
Signatura Signováno v LD
Rozměry 26 x 40 cm