Motýl Motýl Zadní strana

James Janíček

Motýl

Vyvolávací cena 100 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Litografie
Signatura Signováno v PD
Rozměry 18,5 x 24 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Rozměry samotného obrazu: 14 x 18
Datování 2001