Položka č.     50
Eden Eden Zadní strana Adam a Eva / ex libris Martin Borovsky

Peter Kľúčik

Adam a Eva

Vyvolávací cena 200 CZK

Limit nepřekonán Co je to?

Technika Litografie
Signatura Signováno v PD
Rozměry 26 x 30,5 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Rozměry vlastního obrazu: 13,5 x 16 cm
Datování 2001

Eden

Litografie s biblickým motivem od slovenského umělce. Litografie 39/100 Signatura nečitelná.